Rejestracja zostanie uruchomiona już wkrótce. ​

  Dane firmy

  Osoba rejestrująca
  Dane uczestnika


  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
  TakNie

  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na używanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów dot. usług Team Prevent Poland Sp. z o.o. na mój adres e-mailowy.
  TakNie

  Jeśli mają Państwo pytania dotyczące Konferencji TOP automotive zapraszamy do kontaktu z nami!

  Katarzyna Hoinkis

  +48 883 318 203

  +48 32 447 09 18

  katarzyna.hoinkis@teamprevent.com

  Team Prevent Poland Sp. z o.o.

  ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna
  office.poland@teamprevent.pl
  Tel. +48 32 326 30 08

  www.teamprevent.pl

  Brunch Jakościowy
  TOP new small

  Od 2014 roku, listopad jest dla nas miesiącem wymiany wiedzy i doświadczeń motoryzacyjnych. Konferencja TOP automotive co roku zrzesza specjalistów związanych z branżą automotive w przemyśle motoryzacyjnym, sprzyjając pogłębianiu wiedzy z zakresu jakości, a także wymianie doświadczeń oraz dobrych praktyk.

  Początkowo planowana na 2020 rok, szósta już edycja Konferencji nie odbędzie się jednak w tym roku, a jesienią 2021. Lecz listopad nadal pozostaje dla nas miesiącem poświęconym motoryzacji – 25.11.2020 r. odbędzie się specjalna edycja Brunchu Jakościowego TOP new small. Wydarzenie przybierze formę bezpłatnego webinarium, podczas którego specjaliści branży automotive poprowadzą wciągające prelekcje, dzieląc się z uczestnikami nowościami ze świata motoryzacji.