Konkurs

Najciekawsze rozwiązanie na temat:
„Jakość wbudowana w procesy”

Co roku w prestiżowym wydarzeniu, jakim jest Konferencja TOP automotive, bierze udział ponad 60 firm oraz 140-170 uczestników z branży motoryzacyjnej. W tym roku możesz stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia i podzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz dobrymi praktykami stosowanymi w Twoim przedsiębiorstwie. Nie zwlekaj, pokaż się światu motoryzacji i zgłoś się już dzisiaj!

Co przygotowaliśmy dla zwycięzców?

Dla Laureatów najlepszych propozycji prezentacji czekają nagrody:

 • Możliwość wygłoszenia 45-minutowej prelekcji przed gronem blisko 200 ekspertów w branży motoryzacyjnej – uczestników konferencji TOP automotive w edycji 2020.
 • Bon na wybrane szkolenie jakościowe z oferty Team Prevent Poland lub możliwość wystawienia rollupa firmowego w strefie wystawców.
 • Udział w konferencji, a także w bankiecie.
 • Niespodzianka wydawnicza.
 • Dyplom uznania podpisany przez Członka Zarządu podmiotu organizującego konferencję.

Co należy zrobić?

Konferencji TOP automotive 2020 przyświeca motto: „Jakość wbudowana w procesy produkcyjne – skuteczne i efektywne rozwiązania”. Prześlij nam propozycję tematu powiązanego merytorycznie z myślą przewodnią Konferencji wraz ze wstępnym zarysem prezentacji (max. 20 slajdów) i wygraj nagrody.

Kiedy?

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.04.2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 11.05.2020 r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano zgłoszenie konkursowe.

Gdzie?

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez poniższy formularz konkursowy. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zapoznaj się również z relacją z poprzedniej edycji Konferencji TOP automotive.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące konkursu skontaktuj się z nami:
Katarzyna Hoinkis
tel.: +48 883 318 203
e-mail: katarzyna.hoinkis@teamprevent.pl

Powodzenia!

Formularz konkursowy

  Maksymalny rozmiar pliku to 15MB

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Katarzyna Hoinkis

  +48 883 318 203

  +48 32 447 09 18

  katarzyna.hoinkis@teamprevent.pl

  Team Prevent Poland Sp. z o.o.

  ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna
  office.poland@teamprevent.pl
  Tel. +48 32 326 30 08

  www.teamprevent.pl

  Brunch Jakościowy
  TOP new small

  Od 2014 roku, listopad jest dla nas miesiącem wymiany wiedzy i doświadczeń motoryzacyjnych. Konferencja TOP automotive co roku zrzesza specjalistów związanych z branżą automotive w przemyśle motoryzacyjnym, sprzyjając pogłębianiu wiedzy z zakresu jakości, a także wymianie doświadczeń oraz dobrych praktyk.

  Początkowo planowana na 2020 rok, szósta już edycja Konferencji nie odbędzie się jednak w tym roku, a jesienią 2021. Lecz listopad nadal pozostaje dla nas miesiącem poświęconym motoryzacji – 25.11.2020 r. odbędzie się specjalna edycja Brunchu Jakościowego TOP new small. Wydarzenie przybierze formę bezpłatnego webinarium, podczas którego specjaliści branży automotive poprowadzą wciągające prelekcje, dzieląc się z uczestnikami nowościami ze świata motoryzacji.