Rafał Sperling

Menadżer Działu Rozwoju Wymienników Ciepła

Absolwent Politechniki Poznańskiej (kierunek Mechanika i Budowa Maszyn) od początku swojej 20 letniej kariery związany jest z branżą automotive i szeroko pojętą wymianą ciepła. Nieustannie rozwija swoje kwalifikacje w zakresie technologii wytwarzania oraz rozwoju i walidacji wymienników ciepła montowanych do samochodów oraz stosowanych do rozwiązań komercyjnych.
Dzięki swoim aspiracjom i kompetencjom, został wybrany do poprowadzenia projektu rozwoju i transferu technologii w zakładzie w Szanghaju, gdzie przez dwa lata mieszka i pracował.
Prowadząc zespół inżynieringu miał okazję obcować i poznawać kulturę wschodu łącząc to jednocześnie z pasją do sztuk walki.
Od kilku lat wraz ze swoim dwudziestu kilku osobowym zespołem pracuje nad rozwojem i badaniami nowych generacji wymienników ciepła – służących do chłodzenia baterii w pojazdach elektrycznych dla wiodących producentów.

Product manager Gatewatcher

Menadżer i Pełnomocnik Zintegrowanych Systemów Zarządzania

Członek Zarządu SQD Alliance / Członek Rady Nadzorczej Platformy Robotów DBR77.com

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY / Trener - Konsultant w firmie SQD Alliance / Wykładowca akademicki w WSIiZ Rzeszów.

Dyrektor Systemów Zarządzania, Inżynierii i Ochrony Środowiska SQDA

Menedżer ds. Innowacji i Kooperacji SA&AM