Tomasz Kiełb

Dyrektor operacyjny

Absolwent Wydziału Inżynierii Chemicznej i Ochrony Środowiska oraz studiów podyplomowych jako Kierownik i Audytor Systemu Zarządzania Jakością na Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Absolwent Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych firmach o ugruntowanej pozycji na rynkach Europejskich na stanowiskach o zróżnicowanym stopniu odpowiedzialności. Uczestniczył w procesach restrukturyzacji firm jak również nowych uruchomień zakładów w Europie Wschodniej. Od 16 lat związany z branżą Automotive obecnie zatrudniony na stanowiska Dyrektora operacyjnego w firmie ASP Polska specjalizującej się w produkcji do branży motoryzacyjnej oraz w produkcji rozwiązań dla sektora medycznego i rehabilitacyjnego.

Menedżer i Pełnomocnik Zintegrowanych Systemów Zarządzania w BorgWarner Poland sp. z o.o./ Trener / Auditor / Konsultant

Członek Zarządu SQD Alliance / Członek Rady Nadzorczej Platformy Robotów DBR77.com

Dyrektor Działu Personalnego/HRBP / ZF Automotive Systems Poland

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY Sp. z o.o. / Trener / Konsultant w firmie SQD Alliance.

Menedżer ds. Innowacji i Kooperacji SA&AM