Mapa drogowa digitalizacji – transformacja firmy na przykładzie Platformy Robotów DBR77

Transformacja digitalna to naturalna konsekwencja wymogów rynkowych czasów, w których toczy się wyścig o dane i ich lepsze wykorzystanie. Jednakże digitalna transformacja nie jest kwestią zakupu robota czy nowego systemu ERP. Jest to kompleksowa zmiana obejmująca wszystkie procesy w organizacji. Co więcej, zmienić się powinien nie tylko sposób organizacji pracy, a nawet sama kultura organizacyjna. Aby nie zgubić się w tej zmianie i wygrać przewagę rynkową warto stworzyć i realizować Mapę Drogową Digitalizacji.

Prelegent

Dr Piotr Wiśniewski

Ekspert zarządzania i automatyzacji procesów w przedsiębiorstwach

Dyrektor zarządzający Grupy DB77 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami międzynarodowymi. Absolwent Harvard Business School. Doktor nauk o zarządzaniu.

Od 2016 roku rozwija grupę Spółek DB77, która zajmuje się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych, a także robotyzacją produkcji. Założyciel Pierwszej na świecie platformy robotów DBR77.com, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach. Przez pięć lat pełnił rolę CEO Maflow Group – międzynarodowej firmy branży automotive gdzie był odpowiedzialny za globalną strategię i działania operacyjne, finansowe i sprzedażowe. Za przeprowadzoną z sukcesem restrukturyzację firmy Piotr zdobył nagrodę TOP Manager Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.