Niespodzianka i kolacja na „Dzień dobry”

Prelegent

Daria Piskorz

Auditor / Trener w Brose Sitech sp. z o.o

Absolwentka Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach (kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze), Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (studia podyplomowe: Zarządzanie jakością, środowiskiem i ryzykiem) oraz Czeladnik w Rzemiośle Złotnictwo (Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu)
Od 17 lat pracuje w branży motoryzacyjnej w obszarze zapewnienia jakości. Początkowo w obszarze przygotowania dokumentacji jakościowej, następnie w laboratorium zapewnienia jakości, wzorcowania wyrobów gotowych do klienta, a obecnie licencjonowany auditor procesu VDA 6.3, auditor systemu ISO 9001, IATF 6949 oraz specyficznych wymagań klienta VW D/TLD i Formel Q.
Od 2013 również projektuje i prowadzi szkolenia wewnętrzne w firmie, przede wszystkim z zakresu jakości, pracy zespołowej i zarządzania zmianą.

Beata Praszczyk

Dyrektor QS PACT SQD Alliance

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wydziału Techniki Ochrony Środowiska Międzynarodowego Instytutu Szkolnictwa Wyższego w Zittau (Niemcy).
Od 2000 r. związana z przemysłem motoryzacyjnym, początkowo jako Inżynier Jakości Dostawców (RDS), Manager ds. Jakości (Invenio), Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz Dyrektor Działu Infrastruktury i Ciągłego Doskonalenia (TRW Automotive). Od 2009 r. związana z jednostką certyfikującą TÜV NORD jako auditor wiodący (ISO 9001, ISO/TS16949) oraz Automotive Manager.
Od 2012 r. związana z SQD Alliance Sp. z o.o. (dawniej Team Prevent Poland Sp. z o.o.), gdzie pełni funkcję Dyrektora Departamentu QS PACT. Współpracuje z wyższymi uczelniami: UE w Katowicach, WSH we Wrocławiu i WSIIZ w Rzeszowie pełniąc rolę opiekuna merytorycznego studiów podyplomowych.

mgr inż. Robert Tyksiński, MBA

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY / Trener - Konsultant w firmie SQD Alliance / Wykładowca akademicki w WSIiZ Rzeszów.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej (kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn oraz studia podyplomowe Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe: Podyplomowe Studia dla Menadżerów Motoryzacji) oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu – National Luis University (studia podyplomowe: Master of Business Administration).
Od 20 lat pracuje w branży motoryzacyjnej w obszarze zapewnienia i zarządzania jakością, zarządzania systemami oraz rozwojem wbudowanego oprogramowania. Swoją karierę kontynuował w firmach: Federal-Mogul, Kirchhoff Polska, SQD Alliance, BURY. Specjalizuje się w zarządzaniu procesowym, standardach IATF 16949 i VDA 6.3, cyberbezpieczeństwie w motoryzacji (ISO/SAE 21434), normach ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 27001, a także w TISAX, Automotive SPICE i Lean Manufacturing.

Łukasz Szatkowski

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalność Inżynieria Jakości). W branży motoryzacyjnej pracuje od 2010 roku. Zdobył doświadczenie w międzynarodowych organizacjach dostarczających swoje wyroby do klientów z grupy VW oraz Iveco, Peugeot, Ford z poziomu Tier 1. Pracował na stanowisku Inżyniera Produktu/Procesu, Specjalisty ds. Procesu i Nowych Technologii, Kierownika Planowania Jakości i Nadzoru nad Dopuszczeniem Maszyn/Laboratorium, Kierownika Inżynierii Procesu i Utrzymania Ruchu. Obecnie pracuje na stanowisku trenera/konsultanta, specjalizując się w systemach zarządzania jakością, narzędziach jakości stosowanych m. in. w branży motoryzacyjnej.

Dominik Dytko

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku informatyka, specjalizacji sieci internetowe, oraz studiów Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Zarządzania jakością w Przedsiębiorstwie. Od roku 2007 związany bezpośrednio z przemysłem motoryzacyjnym. Uzyskał akredytację PCA na sprawdzanie oraz wzorcowanie oprzyrządowania pomiarowego. Auditor systemu ISO 9001 i IATF 16949 oraz VDA 6.3. Posiada uprawnienia VDA QMC w obszarze Core Tools. Konsultant i doradca specjalizujący się w narzędziach jakościowych takich jak APQP, PPAP, FMEA, VDA MLA, VDA PPA. Od roku 2022 prowadzi również zajęcia z tematyki zarządzania jakością na uczelni wyższej WSH we Wrocławiu.