Niespodzianka i kolacja na „Dzień dobry”

Prelegent

Marcin Witkowski

Menedżer i Pełnomocnik Zintegrowanych Systemów Zarządzania w BorgWarner Poland sp. z o.o./ Trener / Auditor / Konsultant

Beata Praszczyk

Dyrektor QS PACT SQD Alliance

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wydziału Techniki Ochrony Środowiska Międzynarodowego Instytutu Szkolnictwa Wyższego w Zittau (Niemcy).
Od 2000 r. związana z przemysłem motoryzacyjnym, początkowo jako Inżynier Jakości Dostawców (RDS), Manager ds. Jakości (Invenio), Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz Dyrektor Działu Infrastruktury i Ciągłego Doskonalenia (TRW Automotive). Od 2009 r. związana z jednostką certyfikującą TÜV NORD jako auditor wiodący (ISO 9001, ISO/TS16949) oraz Automotive Manager.
Od 2012 r. związana z SQD Aliance Sp. z o.o. (dawniej Team Prevent Poland Sp. z o.o.), gdzie pełni funkcję Dyrektora Departamentu QS PACT. Współpracuje z wyższymi uczelniami: UE w Katowicach, WSH w Wroclawiu i WSIIZ w Rzeszowie pełniąc rolę opiekuna merytorycznego studiów podyplomowych.

Artur Kluba

Dyrektor Działu Personalnego/HRBP / ZF Automotive Systems Poland

Od 24 lat jest związany z branżą Automotive a od 16 lat z obszarem HR. Certyfikowany coach IC. Jako Pracodawca dwukrotnie nagrodzony przez Prezydentów RP nagrodą Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Pracował dla największych w branży automotive: Isuzu, GM, Opel, Stellantis. Aktualnie zaangażowany w Green Field w obszarze nowych systemów i technologii w motoryzacji.

Krzysztof Gablankowski

Dyrektor Zakładu Elektroniki ZF Automotive Systems Poland w Częstochowie

Związany z branżą motoryzacyjną od 1997 roku przez 10 lat w firmie Valeo na stanowiskach od kierownika projektu do Dyrektora Technicznego Dywizji Modułów Czołowych. Później Dyrektor Tłoczni Thyssen Krupp a następnie przez 5 lat Prezes Zarządu Bombardier Transportation Polska. Dyrektor Zakładów w Faurecia Automotive Searing a od 2018 w ZF Częstochowa.

Adrian Rycicki

Manager IMS Magna Seating Europe

Absolwent Wydziału Towaroznawstwa Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu, na której uzyskał tytuł mgr inż. oraz studiów podyplomowych na Politechnice Poznańskiej z zakresu Nowoczesnego Zarządzania Przedsiębiorstwem. Od 2003 roku związany z jakością w motoryzacji jako dostawca Tier 1, głównie do grupy VW. Od 2012 pełnił funkcje kierownika jakości w zakładach Gestamp w Rosji i Polsce. W 2015 roku rozpoczął pracę w Magna Automotive Poland na stanowisku Quality Managera. Aktualnie zajmuje się koordynacją zakładów Magna Seating Europe w zakresie systemów zarządzania jakością.