Warsztaty tematyczne (2 x 30 minut) – Rozpoznawanie aspektów społecznej odpowiedzialności biznesu w auditowaniu organizacji

15:00 – 15:30  I grupa  |  15:30 – 16:00  II grupa

 

  • Wiesz jak zdiagnozować czy masz łańcuch dostaw czy może jednak sieć dostaw?
  • Jak sprawdzić rzeczywiste źródło dostaw komponentów?
  • Jak sprawdzić stosowanie polityki zrównoważonego rozwoju dostawców?
  • Jak sprawdzić, czy twój dostawca i jego poddostawcy rzeczywiście realizują politykę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu?

 

Zapraszamy do udziału w warsztatach, w których wspólnie poszukamy odpowiedzi na powyższe pytania. Zdefiniujemy również rodzaje powiązań między dostawcami i klientami oraz stopień zintegrowania elementów Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Prelegent

Mateusz Szafirski

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, studia o specjalności Zarządzanie Jakością i Środowiskiem. W branży motoryzacyjnej doświadczenie na stanowisku Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Jakością, Inżyniera ds. kontaktów z klientem oraz Inżyniera ds. kontaktów z dostawcami. Auditor systemu ISO 9001 i IATF 16949, VDA 6.3. Konsultant i doradca specjalizujący się w:
– Systemy Zarządzania Jakością
– Narzędzia jakości w tym branżowe: SPC, MSA, APQP, PPAP, FMEA
– Zarządzanie ryzykiem i zarządzanie strategiczne
Wykładowca uniwersytecki m. in. w zakresie: Logistyka, Zarządzanie Łańcuchami dostaw, Zarządzanie ryzykiem, Zarządzanie jakością, Zarządzanie strategiczne