Bezpieczeństwo funkcjonalne, Cyberbezpieczeństwo, TISAX – nowe i zmieniające się wymagania- teoria, a praktyka, wyzwania związane z implementacją metod w organizacji

Szczegóły wkrótce

Prelegent

Konrad Kubieniec

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

W latach 1996-98 studia w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów na kierunku Finanse Przedsiębiorstw. W latach 2008-13 studia w Akademii Techniczno-Humanistycznej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.

Od 2013 roku SQD Alliance (wcześniej Team Prevent):
– Trener / Konsultant / Auditor

Z przemysłem motoryzacyjnym związany od 2003 roku:
– międzynarodowe koncerny Tire 1
– jakość: zarówno obsługa klienta, jak i jakość procesów produkcyjnych
– stanowiska specjalistyczne i kierownicze
– współpraca z OEM: Grupa VW (VW, Audi, Skoda), Ford, Fiat, GM, Renault-Nissan, Honda
– produkty: piasty, wiązki przewodów elektrycznych, przewody do układów chłodzenia, przekładnie kierownicze i układy wspomagania; procesy: montażowe, obróbka mechaniczna, obróbka cieplna, ekstruzja.

Autor wielu artykułów publikowanych w prasie branżowej i portalach branżowych. Prelegent wielu konferencji branży motoryzacyjnej.

mgr inż. Robert Tyksiński, MBA

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY / Trener - Konsultant w firmie SQD Alliance / Wykładowca akademicki w WSIiZ Rzeszów.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej (kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn oraz studia podyplomowe Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe: Podyplomowe Studia dla Menadżerów Motoryzacji) oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu – National Luis University (studia podyplomowe: Master of Business Administration).
Od 20 lat pracuje w branży motoryzacyjnej w obszarze zapewnienia i zarządzania jakością, zarządzania systemami oraz rozwojem wbudowanego oprogramowania. Swoją karierę kontynuował w firmach: Federal-Mogul, Kirchhoff Polska, SQD Alliance, BURY. Specjalizuje się w zarządzaniu procesowym, standardach IATF 16949 i VDA 6.3, cyberbezpieczeństwie w motoryzacji (ISO/SAE 21434), normach ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 27001, a także w TISAX, Automotive SPICE i Lean Manufacturing.