Bezpieczeństwo funkcjonalne, Cyberbezpieczeństwo, TISAX – nowe i zmieniające się wymagania- teoria, a praktyka, wyzwania związane z implementacją metod w organizacji

Szczegóły wkrótce

Prelegent

Konrad Kubieniec

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

W latach 1996-98 studia w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów na kierunku Finanse Przedsiębiorstw. W latach 2008-13 studia w Akademii Techniczno-Humanistycznej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.

Od 2013 roku SQD Alliance (wcześniej Team Prevent):
– Trener / Konsultant / Auditor

Z przemysłem motoryzacyjnym związany od 2003 roku:
– międzynarodowe koncerny Tire 1
– jakość: zarówno obsługa klienta, jak i jakość procesów produkcyjnych
– stanowiska specjalistyczne i kierownicze
– współpraca z OEM: Grupa VW (VW, Audi, Skoda), Ford, Fiat, GM, Renault-Nissan, Honda
– produkty: piasty, wiązki przewodów elektrycznych, przewody do układów chłodzenia, przekładnie kierownicze i układy wspomagania; procesy: montażowe, obróbka mechaniczna, obróbka cieplna, ekstruzja.

Autor wielu artykułów publikowanych w prasie branżowej i portalach branżowych. Prelegent wielu konferencji branży motoryzacyjnej.

Robert Tyksiński

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY Sp. z o.o. / Trener / Konsultant w firmie SQD Alliance.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej (kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn oraz studia podyplomowe Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe: Podyplomowe Studia dla Menadżerów Motoryzacji). Od 2003 roku pracuje w branży motoryzacyjnej w obszarze zapewnienia i zarządzania jakością. Swoją karierę kontynuował w firmach: Federal-Mogul Gorzyce, Kirchhoff Polska, SQD Alliance, BURY. Specjalizuje się w zarządzaniu procesowym oraz standardzie IATF 16 949 i VDA 6.3. Wykładowca akademicki: WSH Wrocław, UE Katowice, WSIiZ Rzeszów.