Wykład

Szczegóły wkrótce

Prelegent

dr Piotr Znaniecki

Kierownik działu Technika Produktu VW Poznań

Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej, od 2001 roku pracujący w Volkswagen w zakładach: VW Poznań, VW Wolfsburg, SAIC VW (zakłady Shanghai i Ningbo w ChRL). Dotychczas przez wiele lat zajmował się współrzędnościowymi technikami pomiarów oraz wewnętrznymi auditami systemu.
Obecnie pracuje jako kierownik działu Technika Produktu odpowiedzialnego za wdrożenia nowych części zakupowych do projektów VW Poznań.

Robert Mycroft

Auditor IATF / VDA QMC

Prowadzi usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie udoskonalenia systemów zarządzania oraz compliance management. Jest członkiem grupy ekspertów IATF odpowiedzialnej za rozwój kompetencji auditorów i od 2013 roku prowadzi działania pod tym względem z jednostkami certyfikującymi.
Wieloletnie doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym rozpoczął w firmie Audi w Niemczech, w 1999 roku przyjął stanowisko jako kierownik R&D u Valeo Autosystemy w Polsce. Po uzyskaniu uprawnień audytorskich był w latach 2007 do 2013 menadżerem projektu „World Class Manufacturing” w grupie Fiat Industrial. Od tego czasu promuje best practice i metody w celu redukcji ryzyk i osiągania celów biznesowych w ramach działań IATF i VDA QMC.
Jako absolwent Uniwersytetu Nottingham Trent jest od 2004 roku przedstawicielem brytyjskiego Institution of Mechanical Engineers w Polsce.

Robert Tyksiński

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY Sp. z o.o. / Trener / Konsultant w firmie SQD Alliance.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej (kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn oraz studia podyplomowe Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe: Podyplomowe Studia dla Menadżerów Motoryzacji). Od 2003 roku pracuje w branży motoryzacyjnej w obszarze zapewnienia i zarządzania jakością. Swoją karierę kontynuował w firmach: Federal-Mogul Gorzyce, Kirchhoff Polska, SQD Alliance, BURY. Specjalizuje się w zarządzaniu procesowym oraz standardzie IATF 16 949 i VDA 6.3. Wykładowca akademicki: WSH Wrocław, UE Katowice, WSIiZ Rzeszów.

Łukasz Szatkowski

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalność Inżynieria Jakości). W branży motoryzacyjnej pracuje od 2010 roku. Zdobył doświadczenie w międzynarodowych organizacjach dostarczających swoje wyroby do klientów z grupy VW oraz Iveco, Peugeot, Ford z poziomu Tier 1. Pracował na stanowisku Inżyniera Produktu/Procesu, Specjalisty ds. Procesu i Nowych Technologii, Kierownika Planowania Jakości i Nadzoru nad Dopuszczeniem Maszyn/Laboratorium, Kierownika Inżynierii Procesu i Utrzymania Ruchu. Obecnie pracuje na stanowisku trenera/konsultanta, specjalizując się w systemach zarządzania jakością, narzędziach jakości stosowanych m. in. w branży motoryzacyjnej.

Dominik Dytko

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku informatyka, specjalizacji sieci internetowe, oraz studiów Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Zarządzania jakością w Przedsiębiorstwie. Od roku 2007 związany bezpośrednio z przemysłem motoryzacyjnym. Uzyskał akredytację PCA na sprawdzanie oraz wzorcowanie oprzyrządowania pomiarowego. Auditor systemu ISO 9001 i IATF 16949 oraz VDA 6.3. Posiada uprawnienia VDA QMC w obszarze Core Tools. Konsultant i doradca specjalizujący się w narzędziach jakościowych takich jak APQP, PPAP, FMEA, VDA MLA, VDA PPA. Od roku 2022 prowadzi również zajęcia z tematyki zarządzania jakością na uczelni wyższej WSH we Wrocławiu.