Zostań partnerem Konferencji TOP automotive

Dołącz do nas i podejmij partnerską współpracę przy największym wydarzeniu w Polsce w branży motoryzacyjnej – Konferencji TOP automotive. Partnerski udział w Konferencji będzie idealną okazją do przedstawienia swojej firmy, nawiązania nowych kontaktów czy zaprezentowania swojej oferty potencjalnym klientom.

Mamy pewność, że Państwa obecność uświetni to wydarzenie. Sprawmy wspólnie, by Konferencja TOP automotive była niezapomnianym wydarzeniem. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty współpracy wraz z możliwością wyboru optymalnego wariantu.

Skontaktuj się z nami

+48 32 32 63 008

Brunch Jakościowy
TOP new small

Od 2014 roku, listopad jest dla nas miesiącem wymiany wiedzy i doświadczeń motoryzacyjnych. Konferencja TOP automotive co roku zrzesza specjalistów związanych z branżą automotive w przemyśle motoryzacyjnym, sprzyjając pogłębianiu wiedzy z zakresu jakości, a także wymianie doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Początkowo planowana na 2020 rok, szósta już edycja Konferencji nie odbędzie się jednak w tym roku, a jesienią 2021. Lecz listopad nadal pozostaje dla nas miesiącem poświęconym motoryzacji – 25.11.2020 r. odbędzie się specjalna edycja Brunchu Jakościowego TOP new small. Wydarzenie przybierze formę bezpłatnego webinarium, podczas którego specjaliści branży automotive poprowadzą wciągające prelekcje, dzieląc się z uczestnikami nowościami ze świata motoryzacji.