Joanna Procyszyn

Business Trainer & Consultant

Joanna Procyszyn to dynamiczna i skuteczna profesjonalistka z ponad dekadą doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w różnorodnych branżach, w tym zarządzaniu, rozwoju biznesu, sprzedaży i szkoleniach. Obecnie pracuje jako Starszy Konsultant oraz Trener w Sandler Training, prowadzi własną działalność doradczą pod firmą OUTPERFOR oraz jest wykładowcą na SGH w Warszawie. Joanna ma na swoim koncie pracę w start-upach oraz wielonarodowych korporacjach (w tym franczyzowych), gdzie odpowiadała za kierowanie strategicznym kierunkiem firmy, realizację planów sprzedażowych i marketingowych, zarządzanie skomplikowanymi operacjami biznesowymi oraz prowadzenie rozwoju biznesu.
Joanna prowadzi warsztaty i szkolenia, przekazując swoje bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania zespołem, zarządzania celami, mentoring managerski oraz doradztwo biznesowe. Jako wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z zarządzania siecią franczyzową, kultury organizacyjnej w sieci franczyzowej oraz marketingu franczyzowego i pozyskiwania nowych franczyzobiorców/partnerów.
W Sandler Training, globalnej sieci firm szkoleniowych specjalizujących się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i zarządzania sprzedażą.
Joanna posiada stopnie magisterskie z ekonomii i pedagogiki oraz liczne certyfikaty z prestiżowych uczelni takich jak INSEAD, Wharton Business School, a także Bocconi University. Jest także mentorką w programie mentoringowym SGH, gdzie wspiera wybrane grupy studentów. Obecnie kształci się w Szkole Doktorskiej SGH gdzie pisze doktorat na wydziale zarządzania.
W pracy kładzie duży nacisk na rozwój osobisty i zawodowy swoich podopiecznych, stale poszukując nowych, efektywnych rozwiązań edukacyjnych i biznesowych.
Pasjonatka jazdy konnej i uczestniczka zawodów skoków przez przeszkody. W życiu prywatnym i zawodowym ceni sobie edukację, naukę i rozwój, a także zastosowanie psychologii w biznesie.

Prelekcja

Poznaj innych prelegentów