Anna Niedźwiedzka-Kubieniec

Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Technische Universität Clausthal gdzie uzyskała tytuł mgr inż. oraz Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu – gdzie realizowała studia podyplomowe z zakresu BHP.
Od 2004 roku jest związana z przemysłem motoryzacyjnym, dzięki czemu zdobyła doświadczenie w obszarze jakości, zarządzania systemem jakości oraz audytowania. Posiada uprawnienia VDA QMC w obszarze: Core Tools, kwalifikowanego auditora 1. i 2. strony IATF 16949, oraz kwalifikowanego auditora 1., 2. strony VDA 6.1. Jako trener posiada unikatowe kompetencje – przyznane przez International Automotive Task Force – w zakresie prowadzenia kursu i egzaminu dla auditorów jednostek certyfikujących.
Od 2018 roku współpracując dodatkowo z wyższymi uczelniami takimi jak UE w Katowicach, WSH w Wrocławiu, czy WSIiZ w Rzeszowie prowadzi zajęcia z tematyki zarzadzania jakością.

Auditor / Trener w Brose Sitech sp. z o.o

Członek Zarządu SQD Alliance / Członek Rady Nadzorczej Platformy Robotów DBR77.com

Dyrektor - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania i Doskonalenia w firmie BURY / Trener - Konsultant w firmie SQD Alliance / Wykładowca akademicki w WSIiZ Rzeszów.

Menedżer ds. Innowacji i Kooperacji SA&AM